İletişime Geçin: Avr: 0212 853 3123
And: 0216 343 00 61
Cep: 0553 508 88 81

  İşyeri İlaçlama

   İstanbul İşyeri İlaçlama Firması

  Personeller için günlerinin çoğu geçirdikleri işyerlerinin hijyeni ve sağlıklı olması son derece önem taşır. Sağlıklı bir ortam için gerekli önlemlerin alınması ise bir zorunluluktan öte değildir. Bu anlamda işyeri ilaçlamasının sürekli olarak yapılması daha hijyenik ve böceklerden temizlenmiş ortamların oluşturulması adına öncelikli önlemler arasında yer almaktadır. Bir sirkülasyonunun olduğu işyeri içerisinde haşereler üremektedir. Öncelikle işyerinin fizibilite çalışmasının yapılması gerekmektedir. Bu doğrultuda haşerelerinden yaşam ve üreme alanları tespit edilerek, profesyonel olarak işyeri ilaçlama uygulaması yapılmalıdır.

  İşyeri ilaçlama işlemi yapılırken, son terece titiz çalışmalar yapılmalıdır. Doğru uygulama ve nitelikli bir ekip bu işin üstesinden çok daha başarılı bir şekilde gelebilmektedir. Ortama bağlı olarak görülen haşereler ile uzun soluklu mücadele edilmesi gerekmektedir. Bu kapsamda periyodik ilaçlama işlemi ile profesyonel bir şekilde çözüme ulaşılabilmektedir.

  Kullandığımız bayer ilaçları ile haşerelere kesin çözümler üretiyoruz. İşyerinizin daha hijyenik ve haşerelerden arındırılmış bir ortamda faaliyet göstermesi, çalışanlarınızın daha uygun koşullarda hizmet vermesini sağlamak amacıyla Afkim Böcek İlaçlama firması olarak uygun fiyatlar ve özel böcek ilaçlama uygulamaları ile işyerinize profesyonel uygulama hizmeti veriyoruz.

   

  Periyodik ilaçlamayı kimler yaptırmalı

   

   

  Periyodik ilaçlama hizmeti özellikle hizmet alanında çalışan fırın okul, fabrika, cafe, Restoran, Otel,Ofis İşyerleri gibi işletme mahiyetinde olan kurumların tercih ettiği ve etmesi gereken bir işlemdir. Aynı zamanda sağlık alanında hizmet veren her türlü kuruluşun periyodik ilaçlama hizmetine başvurması gerekmektedir. Hastane, Eczane, Sağlık Ocakları, Klinikler ve daha birçok sağlık kuruluşu tek seferlik ilaçlama hizmeti ile haşerelerden kurtulabilir, ancak bu korumayı sürekli hale getirmek için uzmanlar tarafından periyodik ilaçlama hizmeti tavsiye edilmektedir.

   

  Hangi aralıklarla ilaçlama tekrarlanmalıdır

   

  Mekanlar açısından periyotların belirlenmesinde belirleyici unsurlar vardır. Bu unsurların başında hizmet alacak kuruluşun işlevi çok önemlidir. Bir sağlık kuruluşunun alacağı ilaçlama hizmetinin sıklığı diğer kuruluşlara göre daha fazla olmalıdır. Çünkü sağlık kuruluşlarında temiz, sağlıklı ve hijyenik bir ortam vazgeçilmezlerdendir. İkinci belirleyici unsur ise haşerenin ortamdaki yoğunluğu; Eğer haşere bir ortamda çok yoğun olarak bulunuyorsa haşerenin tamamen ortadan kalkması ve tekrar gelmemesi açısından periyodik ilaçlama hizmetinin daha sık aralıklarla yapılması gerekir. Bunun dışında periyot zamanlarının belirlenmesinde üç unsur belirleyici olmaktadır; Bunlar şöyle sıralanmaktadır

   

   

  Periyodik ilaçlama hizmetimiz

   

  Kurumsal olarak verdiğimiz periyodik ilaçlama hizmeti uzmanlarımız kontrolünde uygulanmakta olup periyot zamanları uzmanlarımız tarafından belirlenmektedir. İşletmelerin hizmetlerini aksatmadan ilaçlama uygulamalarının yapılması için uygun gün ve teknikler belirlenmektedir. Periyodik ilaçlama hizmetlerimizde ilaçlama fiyatlarında indirim uygulanmakta olup ömür boyu koruma garantisi verilir. Haşerelerden tamamen kurtulmak ve bir daha rastlamamak için periyodik ilaçlama hizmetimizden faydalanın… Periyodik İlaçlama Hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi için lütfen  çağrı merkezimizi arayın veya talep formunu doldurarak uzmanlarımızın size ulaşmasını sağlayın.