İletişime Geçin: Avr: 0212 853 3123
And: 0216 343 00 61
Cep: 0553 508 88 81

  ULV İlaçlama

  ULV İlaçlama Uygulaması

  ULV NEDİR

  ULV son derece ince püskürtme tekniği ile oluşturulan aerosol sisidir. Heşereleri yok etmede en az etken madde ile en üstün, kalıcı, etkili, gerçekçi ve en ekonomik mücadeleyi sağlar. ULV tekniği ile oluşan zerrecikler 20-50 mikron büyüklüğündedir. Uçan ve yürüyen haşereleri anında etkiler, hızla yok eder. Çok uzun süre etki gücünü korur. Kapalı ve açık alanlarda çok kısa sürede inanılmaz başarı sağlar.

  ULV de AMAÇ

  İlaçlı suyu (solüsyon) havada uzun süre kalacak şekilde partiküllere bölerek hava ile temas süresini uzatıp ilaçlamada kesin sonuca gimektir. Eyere düşen ilaç zerrecikleri ilaçlama etkisine devam etmektedir. Bu nedenle rüzgar faktörü önem kazanmaktadır.Rüzgarın durgun olduğu sabah ve akşam saatlerinde, özellikle uçan haşerelerin yogun oldugu saatlere rastlar. Bu saatlerde yapılan ilaçlama, zamanlama olarak idealdir. Dumanlamanın sakıncalı oldugu yerlerde ULV tavsiye edilir.

   

  Jel ilaçlar ülkemizde 2000 yılından itibaren kullanılmaktadır. Jel ilaçlar sağlık açısından herhangi bir tehlikesi yoktur. Jel ilaçlar evin iç kısımlarına ve evin belli kısımlarına uygulanır. Jel ilaçlar belli haşere grubuna etki yapar her böcek ve haşere grubuna jel ilaçlama yapmak yanlıştır. Jel ilaçlama ev içinde gezen börtü böcek dediğimiz hamam böceği, gümüş böceği, tespih böceği, karınca ve evdeki diğer böceklere de etki eder.

   

  Aeresol uygulama teknolojisinde, 20 yılı aşkın tecrübesiyle, HSC mühendisleri en yüksek teknolojiyi sürekli uygular. Artık haşere yok edicileri, dezenfektanları, deodorantları ve mantar yok edicilerin; hastane, okul, ev, restaurant, kooperatifler, tatil siteleri, seralar, yiyecek üreten yerler, mandıralar, depolar ve ahırlar gibi alanlarda daha emniyetli, çok daha etkili ve ekonomik şekilde kullanabilirsiniz.
  Kemirgen Kontrol İstasyonu

  Fareler ve kemirgenler için kullanılan bu kemirgen kontrol sisteminde ev bina, bahçe okul, fabrika, hastane, gıda imalathaneleri gibi yerlerde rahatlıkla kullanılabilecek. göz zevkinizi bozmayan, kesin sonuçlar alınan bir sistemdir.

   

  kemirgen kontrol istasyonlarında kullanılan ilaçlar Fareleri çok uzaklardan çekebilecek cazibeye sahiptir. Fareler istasyonları doğal birer obje olarak algıladıklarından ölüm tehlikesini akıllarına getirmezler. Bu nedenle istasyona gire fareler oradaki ilaçlardan yedikten sonra kendi yuvasına gider ve orada ölür. Belli periyodlarda istasyonlar kontrol edilir ve içlerindeki ilaçla bitmişse yenileri ilave edilir.

   

  Kemirgen kontrol istasyonları kemirgenlerle sürekli mücadele mantığı ile çalışır ve sizleri farelerden tamamen kurtarır. İstasyonlara başka bir hayvanın girmesi mümkün değildir. İnsanlar için güvenlidir. Kemirgen kontrol istasyonları sayesinde Bölgedeki fare popülasyonu da belirlenmiş olur. Fare ilaçlama servisinin bir parçası olan kemirgen kontrol istasyonu hem mekanik yollarla hem de biyolojik yollarla fareleri kontrol altında tutar